Category ŻywieniePosted on

Liczi – właściwości, wartości odżywcze, cena

Ile kosztuje liczi? A jaka jest cena liczi? Oczywiście zależy to od sklepu. Jednak prawda jest taka, że da się kupić je za kilkanaście złotych za kilogram jak jest promocja. Częściej jednak trzeba liczyć się z ceną ponad 20 złotych za kilogram. Czy to dużo, czy mało? zdrowie w , , , , , , , , ,